שאלות ותשובות

בפאודה בייס ניתן למצוא מגוון של פעילויות לקבוצות בגדלים שונים- אותן תוכלו למצוא בעמוד החבילות שלנו!

בפאודה בייס ניתן למצוא מגוון של פעילויות לקבוצות בגדלים שונים- אותן תוכלו למצוא בעמוד החבילות שלנו!

ההשתתפות בפעילויות היא החל מגיל 12

החל משלושה אנשים עד 100

לא. זו פעילות ציוותית. פחות משלושה אנשים הפעילות לא אפקטיבית

פאודה בייס נמצא בתוך פארק מיני ישראל. לאחר שהגעתם למיני ישראל, נכנסים מהכניסה הראשית והולכים לפי השילוט. בכל פעילות מוזמנת מראש, מדריך שלנו יפגוש את הקבוצה בשער של מיני ישראל.

אורך הפעילות הממוצע נע בין שעתיים לשלוש שעות – תלוי בחבילה הנבחרת ויכול להיות גם יותר ארוך.

לפאודה בייס יש אישור רשמי ויחודי מחברת יס לשימוש בשם, בערכים ובלוגו הסדרה המצליחה פאודה. יוצרי ושחקני הסדרה נמצאים בקשר עם צוות פאודה בייס ואף עורכים במקום הרצאות.

לא. הירי בפאודה בייס מתבצע עם נשקי אייר סופט.

כלי נשק מסוג אייר סופט נראים, שוקלים ומתנהגים כמעט אחד לאחד כמו כלי נשק אמיתיים. כלי הנשק יורים כדורי פלסטיק קטנים בלחץ אוויר. ההרגשה עם כלי הנשק האלו מאוד מזכירה שימוש בכלי נשק אמיתיים.

בפעילויות שלנו ניתן לירות בכל סוגי הנשקים בהם משתמשים ביחידות המיוחדות- רובי M4  אקדחים מסוג גלוק, רובי תבור, רובי עוזי, נשקי צלפים רובי קאלצניקוב ועוד!

ברוב הפעילויות שלנו אנחנו לא יורים אחד על השני- יורים על מטרות מסוגים שונים. ישנן פעילויות ספציפיות בהן ניתן לירות אחד השני.

השימוש בכלי נשק מסוג אייר סופט לא מסוכן בכלל כל עוד משתמשים בכלים בהתאם להוראות המדריכים ולובשים משקפי מגן. פגיעת הכדור מרגישה כמו עקיצה של יתוש.

בוודאי. בפאודה בייס ניתן לקיים את כל סוגי האירועים- בר\ת מצוות, אירועי חברה, אירועים פרטיים וכל סוג של אירוע במתחם האירועים שלנו, לפרטים ולמציאת החוויה המתאימה לכם צרו קשר ונפרוס לפניכם את כל קשת האפשרויות.

בכל סוג של פעילות ניתן לשלב אוכל, ארוחת בוקר, צהריים או ערב  מתוך התפריט המדהים של FAUDA KITCHEN.

הפעילות בפאודה בייס מתאימה לכל קבוצת אנשים המעוניינים לעבור חוויה מדהימה ויחודית שתיתן להם הצצה למציאות מאחורי הסדרה פאודה- חברות עסקיות, ועדי עובדים, קבוצות תיירים, קבוצות פרטיות ועוד…

הפעילות בפאודה בייס מותאמת מאוד לימי הקורונה.
הפעילות מתבצעת בשטח פתוח רחב ידיים, אנחנו שומרים על מרחק בין המתאמנים, הפעילות מתבצעת בקבוצות קטנות, לכל משתתף ציוד אישי וכמובן עם מסיכות פאודה!