שאלות ותשובות

בפאודה בייס ניתן למצוא מגוון של פעילויות לקבוצות בגדלים שונים- אותן תוכלו למצוא בעמוד החבילות שלנו! הפעילות היא חווייתית והוליסטית, בה אתם עוברים משימות ותחנות כקבוצה בהנחיית המדריכים התותחים שלנו.

בפאודה בייס ניתן למצוא מגוון של פעילויות לקבוצות בגדלים שונים- אותן תוכלו למצוא בעמוד החבילות שלנו! מחיר הפעילות משתנה בהתאם לגודל הקבוצה, לפעילות המבוקשת ולתוספות שתהיו מעוניינים בהן – צרו קשר עם מנהלת המכירות וקבלו את כל הפרטים.

ההשתתפות בפעילויות היא החל מגיל 15

החל משלושה אנשים עד 100

לא. זו פעילות ציוותית. פחות משלושה אנשים הפעילות לא אפקטיבית

פאודה בייס נמצא בתוך פארק מיני ישראל, ליד לטרון. לאחר שהגעתם למיני ישראל, נכנסים מהכניסה הראשית והולכים לפי השילוט. בכל פעילות מוזמנת מראש, מדריך שלנו יפגוש את הקבוצה בשער של מיני ישראל.

אורך הפעילות נע בין שעתיים לשלוש שעות – תלוי בחבילה הנבחרת ויכול להיות גם יותר ארוך בשילוב של סדנאות, הרצאות, אוכל וכו'.

לפאודה בייס יש אישור רשמי ויחודי מחברת יס לשימוש בשם, בערכים ובלוגו הסדרה המצליחה פאודה. יוצרי ושחקני הסדרה נמצאים בקשר עם צוות פאודה בייס ואף עורכים במקום הרצאות.

לא. הירי בפאודה בייס מתבצע עם נשקי אייר סופט.

כלי נשק מסוג אייר סופט נראים, שוקלים ומתנהגים כמעט אחד לאחד כמו כלי נשק אמיתיים. כלי הנשק יורים כדורי פלסטיק קטנים בלחץ אוויר. ההרגשה עם כלי הנשק האלו מאוד מזכירה שימוש בכלי נשק אמיתיים.

בפעילויות שלנו ניתן לירות בכל סוגי הנשקים בהם משתמשים ביחידות המיוחדות- רובי M4,  אקדחים מסוג גלוק, רובי תבור, עוזי, נשקי צלפים, רובי קאלצניקוב ועוד!

לא – הפעילות כולה מונחית ומודרכת על ידי המדריכים המקצועיים שלנו, הירי מתבצע בתרחישים שונים ועל מטרות שונות – אין ירי אחד על השני.

השימוש בכלי נשק מסוג אייר סופט לא מסוכן בכלל כל עוד משתמשים בכלים בהתאם להוראות המדריכים ולובשים משקפי מגן. פגיעת הכדור מרגישה כמו עקיצה של יתוש.

בוודאי. הירי הוא רק חלק מהפעילות שלנו, אך הפעילות לא מצריכה ירי. הפעילויות שלנו משלבות משחקי ODT, קרב מגע, משחקי ריגול ועוד ולכן ניתן לוותר על הירי ולהתאים את הפעילות.

בכל סוג של פעילות ניתן לשלב אוכל, ארוחת בוקר, צהריים או ערב  מתוך מגוון התפריטים שלנו.

הפעילות בפאודה בייס מתאימה לכל קבוצת אנשים המעוניינים לעבור חוויה מדהימה ויחודית שתיתן להם הצצה למציאות מאחורי הסדרה פאודה- חברות עסקיות, ועדי עובדים, קבוצות תיירים, משפחות, קבוצות פרטיות ועוד…

הפעילות בפאודה בייס מותאמת מאוד לימי הקורונה.

הפעילות מתבצעת בשטח פתוח רחב ידיים, אנחנו שומרים על מרחק בין המתאמנים, הפעילות מתבצעת בקבוצות קטנות, לכל משתתף ציוד אישי וכמובן עם מסיכות !

× How can we help you?
דילוג לתוכן