חבילות

חבילת הדגל

Fauda SPECIAL OPERATION

פעילות הדגל של פאודה בייס!

בואו לחוות יום בחיי לוחם ביחידת מסתערבים מיוחדת, להשתתף במבצע מיוחד ולהציל חיי אדם!

הפעילות, כמו כל פעילות בפאודה בייס מתחילה בסיור במוזיאון המסתערבים בכדי להיכנס לאווירה המתאימה ולהבין את שורשי תחום הסיערוב.

מיד לאחר מכן המשתתפים ישמעו על אירוע ביטחוני שקרה ויקבלו פקודת מבצע בה עליהם לתת מענה ופיתרון לאירוע.

מכאן יצטרכו המשתתפים להפוך לצוות לוחמים מבצעי ביחידת מסתערבים – על הצוות להתחיל סדרת אימונים הכוללת- אימוני ירי, לוחמה בשטח בנוי, קרב מגע ועוד…

המשתתפים יתכננו את המבצע, יחלקו תפקידים, יעבדו לפי מודיעין שקיבלו, יקבלו ציוד לוחם הכולל נשק אישי, מדי קומנדו או בגדי מסתערבים והכל בהתאם לתפקידם בכח. המבצע בכפר שלנו כולל צוות נוסף שלנו – וביחד עם אנשיכם חלקם יגלמו מחבלים, חלקם אזרחים תמימים, מסתערבים וכולם ביחד יוצרים סביבה חיה, ייחודית ובלתי נשכחת הלוקחת את המשתתפים בה לרמות ריגוש ואקסטרים שטרם חוו.

החבילה המושלמת לאירועי חברה ולגיבוש עובדים

Fauda TEAM BUILDING

בונים צוות מנצח!

בואו לחוות יום גיבוש ברוח היחידות המיוחדות.

יום אימוני צוות, תחרויות ומשימות מעולם היחידות המיוחדות – משימות שעוברים הלוחמים והלוחמות בגיבושים ליחידות, במהלך מסלול ההכשרה ובקורסים המקצועיים. בין אם אתם קבוצה פרטית או עמיתים לעבודה – אצלינו תעברו גיבוש שלא חוויתם.

המשתתפים יתמודדו עם משימות ואתגרים מעולם הקליעה, קרב מגע, עולם המודיעין, המניפולציה, ODT, ספורט, כושר הקרבי, ועוד – כשבכולן יש עבודה אישית וקבוצתית.

במהלך המשימות ידרשו חברי הצוות לעבוד על כישורי מנהיגות, אילתור, עבודה תחת לחץ, תקשורת מקדמת, קבלה והכלה של האחר ללא שיפוטיות ועוד מגוון כלים המשמשים את לוחמי ולוחמות היחידות המיוחדות ביום יום.

לקראת סיום הפעילות יבצע הצוות עיבוד של הפעילות בהנחיית צוות ההדרכה שלנו ויחד הם ינתחו תהליכים שקרו בתוך המרקם הצוותי במהלך הפעילות.

חגיגה בצורה ייחודית

אירועים פרטיים / עסקיים

(אל) ח'שדאשיה- מתחם האירועים של פאודה בייס

בפאודה בייס ניתן לקיים את כל סוגי האירועים, פרטיים ועסקיים-
האירועים מתקיימים במתחם האירועים האוריינטלי שלנו.
(אל) ח'שדאשייה, הוא מונח המתאר את רגש הסולידריות ואחוות הלוחמים של הממלוכים ולכן מתחם האוהל הבדואי שלנו נקרא בשם זה.

במתחם שלנו המורכב מאוהל בדואי ענק, כר דשא נעים וגדול ניתן לקיים כל סוג של אירוע. במקום חנייה חינם, אווירה יחודית ומעוררת השראה וכמובן שירות מוקפד ויחס אישי.
מנהלת האירועים שלנו תשמח לעזור לכם להרכיב תפריט, קונספט וכל שתצטרכו על מנת לקיים אירוע מושלם.

הרצאות

אנחנו מקיימים הרצאות שונות מתחום הביטחון, המודיעין, ההיסטוריה, המשחק ובעוד נושאים מגוונים.
צוות המרצים שלנו כולל בכירים לשעבר במערכת הביטחון, שחקני הסדרה פאודה ולוחמים המספרים חוויות מהשטח. את ההרצאות ניתן לקיים באוהל המורשת שלנו או באוהל הבדואי שלנו וגם במקומות שונים בארץ.

לקבלת הצעה ובה רשימת המרצים וסוגי ההרצאות צרו קשר עם מנהלת שירות הלקוחות שלנו.

רוצים להפוך לצוות פאודה ליום אחד?

× How can we help you?
דילוג לתוכן